Apie mus

TRUMPA ISTORIJA

Sveiki užsukę!

Ką reiškia ‘afterglow’?

Afterglow – geri jausmai, likę po malonios ar sėkmingos patirties.
Vert.angl. ‚Good feelings remaining after a pleasurable or succesfull experience‘

Ši e-parduotuvė yra dalis mano svajonės įgyvendinimo norint teikti kokybiškas paslaugas savo klientams. Atrinkau pasiteisinusius produktus, kurie mano šeimą džiugina kasdien, ir labai tikiuosi, kad Jūsų patirtis juos naudojant bus ‚Afterglow‘!

ILGA ISTORIJA

Esu Sabina, gimiau Vilniuje. Būdama visai maža mergaitė išskridau mokytis į Šveicarijos alpes, vėliau persikrausčiau į lietingąją Belgiją. Matyt likimas labai norėjo mane supažindinti su mano vyru, tad parbloškė atgal į tėvynę. Pradėjusi dirbti skrydžių palydove 2010 metais susipažinau su jaunuoliu vardu Arnoldas, aviacijos instituto studentu. Kartu skraidėme, susituokėme ir užgimė sūnelis Leonas. Laukiantis Leono visuomet vyrui sakydavau, jog motinystės atostogų metu labai norėčiau susikurti ‘kažką savo’. Esu nepaprastai dėkinga gyvenimui, kad viskas susiklostė būtent taip, kaip norėjau. Mėgstu kapstytis po interneto platybes ieškant kokybiškų, alternatyvių, įdomių, natūralių produktų. Labai mėgstu prekybą ir klientų aptarnavimą, žmones ir susiburimus. Todėl jaučiuosi ypatingai gerai dirbdama savo darbą, teikdama kokybiškas paslaugas Jums.

Džiaugiuosi, kad užsukote į šią elektroninę parduotuvę, kurioje galėsite patogiai ir greitai apsipirkti, taip pat čia dalinsiuosi įrašais apie įvairių sveikatinančių produktų naudą, skaniais receptais, savo patirtimi, tad tikiuosi Jums bus įdomu ir naudinga.

Galite drąsiai kreiptis su bet kokiais klausimais ir mielai Jus pakonsultuosiu ar pasidalinsiu patirtimi.

Šilti linkėjimai,

Sabina

Meniu