Raypath produktai namams

Raypath produktai namams

Namai – tai vieta, į kurią grįžtame pailsėti, būti savimi ir leisti laiką su brangiausiais asmenimis. Tai įmanoma tik švarioje, kvapnioje ir patogioje erdvėje. Vis dar gajus požiūris, kad vienintelis būdas užtikrinti švarą ir apsisaugoti nuo toksinų reikia naudoti itin stiprius cheminius preparatus, kurie graužia ne tik paviršius, bet ir dėl savo stipraus kvapo gali kenkti kvėpavimo takams.

Švaros namuose palaikymas gali būti daug greitesnis, lengvesnis bei sveikesnis pasirinkus tinkamas valymo priemones.

Raypath produktai namams naudoja specialią NanoSilver technologiją, kuri pagrįsta mikropluošte esančiomis nanosidabro dalelėmis, kuris kontaktuodamas su valomu paviršiumi pašalina nešvarumus bei sunaikina kelis šimtus patogeniškų bakterijų ir virusų. NanoSilver technologija veikia naudojant specialias šluostes suvilgytas grynu vandeniu. Jos sugeba vienu brūkštelėjimu pašalinti visus nešvarumus ir patogeniškus mikroorganizmus bei blokuoja galimybę jiems daugintis.

Šios technologijos veiksmingumas buvo tiriamas net keliuose mokslo tyrimo centruose (Jogailaičių universiteto Collegium Medicum mikrobiologijos katedra, POCh Gliwice, Mikrobiologinė laboratorija JARS, turinti vokiečių akreditaciją DACH), kurie vienareikšmiai parodė, kad NanoSilver Technology efektyviai naikina patogenus.

Namus palaikyti švarius ir kvapnius Jums pakaks turėti kelis ploviklius ir lengvai prižiūrimų mikropluošto šluosčių.

Visi produktai pasižymi aukšta kokybe, veiksmingumu, yra sertifikuoti. Gaminiai yra sveiki aplinkai, ekonomiški savo kaina ir laiku skiriamu tvarkyti namus. Raypath produktai – kaina itin maža. Šluostės yra ilgaamžės, kurias galėsite naudoti mažiausiai keletą metų, nereikalaujančios papildomų valymo priemonių. Vienkartinė investicija atsipirks su kaupu. Be to, net 50-70 procentų greičiau sutvarkysite namus naudodami specialias mikropluošto šluostes bei tualeto valiklį, muilą ir skalbiklį. Juk laikas – tai mūsų didžiausias turtas.

Šių produktų privalumas yra jų universalumas – tą pačią vieną šluostę galėsite praktiškai naudoti visuose namuose. Neapkrausite namų įvairiausių rūšių valikliais ir plovikliais, bei kitomis valymo priemonėmis.

Valymo šluostės su mikropluoštu ir NanoSilver technologija

Šluostės skirstomos pagal valymo būdą: šlapiuoju, drėgnuoju, sausuoju būdais bei šluostes skirtas poliravimui ir blizginimui.

Nešvariausiems paviršiams, kurie nėra jautrūs vandeniui, naudojamos šlapiojo būdo šluostės. Šiomis šluostėmis galima valyti visus keramikinius, stiklinius paviršius, grindis, plastmasę ir pan. Nuvalius šlapiomis šluostėmis paviršių ant paviršiaus lieka emulsija, kurią belieka nuvalyti Sunbeam poliravimui ir blizginimui skirta šluoste. Visam šiam procesui jums tereikės kelių šluosčių ir gryno vandens. Jokių ploviklių!

Neįtikėtina, tačiau viena šluoste galėsite išvalyti vos ne visus namus. Ta pačia šluoste išplausite savo vonią, virtuvę, grindis. Ne tik išplausite, bet ir procese sunaikinsite patogeniškus mikroorganizmus. Šlapiuoju būdu valyti skirtos šluostės taip pat sunaikins nepageidaujamus kvapus.

Drėgnuoju būdu valyti skirtomis šluostėmis galėsite valyti mažiau drėgmės prisibijančius paviršius ir daiktus – iš odos pagamintus daiktus, baldus, grindis, šviestuvus, bižuteriją, elektroninius prietaisus, gyvus augalus. Taip pat galite valyti gobelenus, automobilio saloną ir viską ką tik sugalvosite.

Sausuoju būdu valyti skirtos šluostės daugiausiai naudojamos valyti dulkes nuo visų paviršių. Kadangi jos turi antistatinių savybių, ant šluostėmis nuvalytų paviršių ne tik, kad nelieka dulkių, bet ir sulėtėja jų atsiradimas. Taip pat sausuoju metodu skirtos valyti šluostės turi ir poliruojančių savybių.

Audiniai Sunbeam skirti blizginti ir poliruoti drėgnus paviršius. Kadangi jų pluoštas itin tankus, jie ypač gerai sugeria skysčius. Šiais audiniais galite blizginti viską – stiklinius paviršius, vandens maišytuvus, baldus, indus, elektronikos prietaisus, optinius prietaisus ir pan.

Švaros priemonės su koloidiniu sidabru

Kuo žavi Raypath produkcija? Tuo, kad pasižymi savo kokybe ir universalumu, bei tvariu požiūriu į aplinką. NanoSidabro technologija naudojama plovikliuose užtikrina, kad nebereikės naudoti cheminių preparatų valant namus ir į aplinką pateks mažiau kenksmingų medžiagų.

Natūralus muilas su koloidaliniu sidabru – tai universalus gaminys. Šiuo muilu galite prausti veidą ir kūną, skalbti Raypath šluostes ir audinius, kitus skalbinius. Šiuo muilu ne tik išplausite nešvarumus, bet ir sunaikinsite bakterijas, virusus ir grybelius. Kadangi jis pagamintas iš augalinės kilmės riebalų ir aliejų – nedirgina odos, malšina uždegimus, bei padeda išlaikyti normalų odos PH.

Sidabro vanduo – tai purškiklis specialiai skirtas paviršių dezinfekavimui. Kaip ir visi kiti produktai su NanoSilver technologija, šis taip pat sunaikina visus nepageidaujamus patogenus. Jo naudojimas labai paprastas – tiesiog reikia papurkšti ant norimo dezinfekuoti paviršiaus ir palikti išdžiūti.

Skalbikliai su nanosidabru, sukurti taip, kad jūsų skalbiniai būtų švarūs ir ilgai išlaikytų spalvą. Galima rinktis iš trijų rūšių – baltiems ir šviesiems audiniams skirto skalbiklio, spalvotiems ir juodiems. Skalbiniai bus ne tik švarūs, bei dezinfekuoti, bet ir ilgai išliks gaivūs.

Tualeto valiklis – lengvas sprendimas tualeto valymui. Jokio šveitimo. Jokių pastangų. Tiesiog paskleiskite valiklį vienodu kiekiu po apatine klozeto kriauklės briauna ir palikite pusvalandžiui. Po pusvalandžio nuskalaukite vandeniu. Jokio kvapo, jokių nešvarumų ir jokių bakterijų. Pašalina net įsisenėjusias dėmes bei nuosėdas. Ir kas svarbiausia – nekenkia sveikatai bei neturi nemalonaus kvapo.

Raypath Lietuvoje

Raypath gaminiai Lietuvoje pasirodė visai neseniai, bet vis daugiau žmonių renkasi šią produkciją naudoti savo namuose. Klientų atsiliepimai ir mano pačios patirtis rodo, kad tai vienas iš efektyviausių priemonių paversti savo namus švaros ir gaivos oaze. Raypath kaina – tai maža investicija. Už ją jūs gausite švarius, saugius namus ir sutaupysite laiko.

Paverskite varginančią namų ruošą į džiaugsmą keliantį užsiėmimą su Raypath NanoSilver technologija.

Jei nesate tikri, kurią švaros priemonę išsirinkti, aš su malonumu patarsiu ir parinksiu Jums geriausiai tinkantį variantą.

Meniu