RAYPATH Rinkinys TRIO

Bestseller’is TRIO rinkinys paviršiams nebijantiems vandens.

Balta šluote. Sunbeam audinys. NanoSilver muilas 100g.

58,0073,00 su PVM
Išvalyti

BALTA šluostė ir SUNBEAM audinys – jos skirtos prižiūrėti vonios kambarį, virtuvę, sienas, veidrodžius, blizgius stiklinius paviršius, automobilio kėbulą.

Balta šluostė valo šlapiai, o Sunbeam nusausina ir kartu poliruoja paviršių.

Pasikartojantis klientų klausimas yra ar tikrai reikia Sunbeam?

Kai valome veidrodį, čiaupą, stalviršį, kaitlentę, kitus blizgius ar stiklinius paviršius mes jų nepaliekame šlapių, kaip kad vonios.

Todėl Sunbeam yra kaip sąjungininkas Baltai šluostei – ji nuvalo šlapiai, o Sunbeam surenka drėgmę.

Ar galima skalbti šluostes skalbyklėje? Kam skirtas NanoSilver muilas?

Galima ir būtina skalbti skalbimo mašinoje, kai įsigysite priemones gausite detalią instrukciją su visais patarimais, kaip prižiūrėti ir maksimaliai išnaudoti priemones.

NanoSilver muilas su koloidiniu sidabru yra skirtas kasdienei šluosčių priežiūrai, kad jas išsiplautumėm, kai baigiame naudoti.

Valant riebius, ypatingai nešvarius paviršius šluostes reikia labai gerai išplauti, jos negali džiūti nešvarios, nes sudžiūvę ir užsilikę šluostės šereliuose nešvarumai gali sukietėti ir vėliau nuplyšti/nulūžti.

Taip pat šluostės impregnuotos sidabro jonais, o kadangi muilas yra su koloidiniu sidabru, jis ne tik efektyviai išplauna ir dezinfekuoja šluostę po naudojimo, bet tuo pačiu ir papildo šluostę sidabro jonais, kad valant dezinfekuotų paviršius.

 

Rekomenduojama įsigyti kartu

Instagram

Kviečiu užsukti į AFTERGLOW Instagram paskyrą, kurioje dalinuosi, kaip išsirinkti sau tinkamas namų švaros, odos priežiūros priemones ar sveikatinančius mišinius iš siūlomo asortimento. Draugaukime!

Meniu