Raypath šluostės

Ekologiškos šluostės be chemijos

Žmogaus organizmą nuolat atakuoja įvairiausių rūšių bakterijos, virusai, grybeliai. Įprasta buvo manyti, kad su šiais ligų ir alergijų sukėlėjais vieninteliai gali susidoroti tik aitraus kvapo, stiprūs dezinfekantai ir cheminiai preparatai. Tačiau nuo šiol galima gyventi švariuose namuose nepanaudojant nė lašelio chemijos. Tam padės – unikalios Raypath šluostės.

Valymo šluostės su mikropluoštu ir nanosidabro technologija

Šluostės gaminamos naudojant specialią NanoSilver Technology, kurios metu sukuriamos struktūros, kurių dydis yra nuo 1 iki 100 nanometrų. Mikropluoštas papildytas nanosidabro dalelėmis sėkmingai sunaikinta kelis šimtus rūšių patogeniškų bakterijų ir virusų. Nanosidabras, būdamas itin mažas, sunaikina mikroorganizmų DNR struktūrą ir fiziologiją, taip pat blokuoja galimybę jiems daugintis.

Mikropluošto sandara labai panaši į plauką su grioveliais, todėl patekę nešvarumai užsilaiko mikropluošte ir nebegrįžta ant valomo paviršiaus. Tačiau skalbiant iš šluosčių lengvai pašalinami nešvarumai. Naudojant ir taisyklingai prižiūrint šluostes, jų efektyvumas net gali padėti.

Šios technologijos veiksmingumas buvo tiriamas net keliuose mokslo tyrimo centruose (Jogailaičių universiteto Collegium Medicum mikrobiologijos katedra, POCh Gliwice, Mikrobiologinė laboratorija JARS, turinti vokiečių akreditaciją DACH), kurie vienareikšmiai parodė, kad NanoSilver Technology efektyviai naikina patogenus.

Ekologiškos šluostės

Cheminiai valymo preparatai galbūt ir išvalo mūsų namus, bet jie dažnu atveju kenkia sveikatai ir teršia gamtą. Valant namus su Raypath, naudosite tik ekologinius standartus atitinkančias šluostes ir gryną vandenį. Tvarkydami savo namus būsite tikri, kad saugote ne tik save, bet ir gamtą.

Ekonomiškos valymo priemonės

Raypath šluostės kaina atsiperka su kaupu. Šių valymo šluosčių užtenka mažiausiai keleriems metams. Jas pakanka išskalbti su skalbinių plovikliais ir palikti kambario temperatūroje išdžiūti. Pluoštas išlieka veiksmingas net po keliasdešimties skalbimų. Kadangi valant nereikės naudoti jokių cheminių valiklių, sutaupysite nemažai pinigų ir pamiršite, kur parduotuvėje randasi buitinės chemijos skyrius.

Šios šluostės ne tik taupo pinigus, bet ir laiką. Net 50-70 procentų greičiau ir paprasčiau sutvarkomi namai, nei su įprastomis valymo priemonėmis. O nuvalytas paviršius išlieka švarus ilgiau, nei valant įprastai, nes šluostės pasižymi antistatinėmis ir antibakterinėmis savybėmis.

Vaikai ir Raypath valymo sistema

Kai tvarkysite namus nebereikės nuolatos prižiūrėti ir saugoti nuo vaikų savo valymo prietaisų ir cheminių priemonių. Galėsite ne tik greitai, bet ir be streso sutvarkyti savo namus ir skirti daugiau laiko tam, kas jums svarbiausia.

Be to, jei Jūs ar jūsų šeimos narys turi polinkį į alergijas ar sveikatos problemų, būsite garantuoti, kad namų erdvė bus ne tik švari, bet ir apsaugota nuo patogenų bei galimų alerginių reakcijų.

Kaip išsirinkti tinkamą Raypath šluostę?

Raypath šluostės skirstomos į tris rūšis, skirtos valyti šlapiuoju, drėgnuoju ir sausuoju būdu. Taip pat yra specialios šluostės poliravimui ir blizginimui (Sunbeam). Audiniai Sunbeam skirti paviršių sausinimui ir blizginimui.

Baltos spalvos šluostės skirtos itin sunkiai išvalomiems paviršiams valyti šlapiuoju būdu (keramika, stiklas, grindys, plastmasė ir pan.), kurie nebijo drėgmės. Speciali technologija, riebalus ir kitus nešvarumus sumaišytus su vandeniu paverčia emulsija, kuri vėliau nuvaloma kitos rūšies šluoste – Sunbeam. Baltos spalvos šluostės puikiai sugeria kvapus, todėl gali būti skirtos valyti šaldytuvui ar mikrobangų krosnelei.

Kreminės spalvos pirštinė ir Nova šluostė skirta valyti drėgnuoju būdu yra mažiau tanki, nei baltos spalvos šluostės šlapiam valymui, todėl jomis galima valyti drėgmei jautresnius daiktus – odos gaminius, baldus, grindis, šviestuvus, bižuteriją, elektronikos prietaisus ir net gyvus augalus.

Rausvos medžiagos šluostės skirtos valyti sausuoju metodu, todėl daugiausiai naudojama valant dulkes nuo įvairiausių paviršių. Dėl antistatinių savybių, nuvalius paviršių šiuo audiniu sulėtėja dulkių atsiradimo procesas. Be to, šis audinys pasižymi poliruojančiomis savybėmis.

Jei nesate tikri, kurią šluostę išsirinkti, mes su malonumu patarsime ir parinksime Jums geriausiai tinkantį variantą.

Kaip prižiūrėti šluostes, kad ilgai tarnautų?

Šluosčių priežiūra itin paprasta.

Visas šluostes rekomenduojama skalbti rankomis su Nanosilver antibakteriniu muilu arba automatinėje skalbimo mašinoje iki 60 °C temperatūroje, naudojant bet kokias skalbimo priemones. Skalbiant skalbyklėje svarbu nenaudoti skalavimo skysčio su minkštikliais, kad mikropluoštas kuo ilgiau išsaugotų savo gerąsias savybes. Taip pat patariama nedžiovinti automatinėse džiovinimo mašinose ar ant šildymo įrengimų, o tiesiog leisti jiems kambario temperatūroje išdžiūti.

Inovatyvios ir efektyvios Raypath šluotės sutaupys Jums ne tik laiko ir pinigų, bet ir pavers namų ruošą greitu bei maloniu užsiemimu visiems šeimos nariams, net patiems mažiausiems.

 

Meniu