Koloidinis sidabro vanduo

Nuo senų laikų žinomos sidabro gydomosios ir dezinfekuojančios savybės. Vandens valymui buvo naudojami sidabriniai įrankiai, vanduo laikomas sidabriniuose induose. Įprastas sidabras sugeba sunaikinti tokius virusus ir bakterijas, kaip difterijos lazdeles, stofilokokus ir šiltinės lazdeles.

Mikrobų ląstelės žūsta susidūrusios su sidabru, nes jos sugeria jį, o sidabras užblokuoja bakterinius fermentus, be kurių ląstelė neišgyvena. Mokslininkai yra nustatę, kad vanduo su sidabru yra aktyvesnis už chlorą, chloro kalkes, natrio hidrochloritą bei kitus panašios koncentracijos oksidatorius.

Koloidinis sidabras – tai sidabro molekulių susibūrimas vienoje vietoje, kurios plūduriuodamos vandenyje netirpsta ir nereaguoja su vandeniu. Šio sidabro sudėtyje yra du sidabro pavidalai: teigiami sidabro jonai ir sidabro metalas. Sidabro jonai turėdami oksidacines savybes sugeba sunaikinti įvairiausios rūšies patogenus, dėl to jis laikomas natūraliu antibiotiku.

Koloidinis sidabras naudojamas keliais būdais – geriamas, kaip vaistas, ir išoriniam vartojimui, kaip dezinfektantas. Geriamų vaistų su sidabru nauda ir jo šalutinis poveikis sveikatai dar yra pradinėse tyrinėjimų stadijose, todėl nėra tvirtų įrodymų, kad sidabrą yra sveiką vartoti į vidų (geriant).

Šiandieninėje medicinoje sidabro vanduo naudojamas daugiausiai lokaliai gydyti žaizdoms (žaizdoms, vabzdžių įkandimams, įdrėskimams, herpes virusui (pūslelinei), spuogeliams). Tikėtina, kad ateityje naujų tyrimų dėka jis bus naudojamas plačiau.

Koloidinio sidabro vandens naudojimas kaip dezinfektantas

Raypath Silver Water vanduo su nanosidabru – puiki alternatyva cheminėms dezinfekavimo priemonėms, kuri padeda valyti namų apyvokos daiktus ir kitas medžiagas nuo bakterijų ir grybelio. Jis sukurtas naudoti išoriškai.

Sidabro vanduo turi stiprias biostatines (blokuojančias mikroorganizmus ir grybelio atsiradimą) savybes. Sidabro vandeniu rekomenduojama dezinfekuoti visų rūšių paviršius – tualetą, vonią, virtuvę, oro kondicionierius ir t.t.. Taip pat puikiai naikina drabužių, avalynės kvapus. Apsaugo audinius, odą, medieną, apmušalus nuo pelėsio ir grybelio atsiradimo.

Kur galima naudoti Silver Water?

Vanduo su sidabru yra saugus būdas valyti erdves bei apsaugoti save ir artimuosius nuo kenksmingų bakterijų, virusų ir grybelių. Šis produktas yra ne tik natūralus, bet ir neturintis kvapo, kaip chemikalai. Naudojant vandenį su sidabru nereikės jaudintis dėl to, kas ant paviršių ar ant rankų lieka po naudojimo. Taip pat naudojant šią priemonę nereikės sulaikyti kvėpavimo ar naudoti kaukių.

Juo galite dezinfekuoti beveik visus namus. Sidabro vanduo – kaina yra maža, palyginus su jo galimybėmis ir saugumu.

Naudokite šią priemonę dezinfekuoti virtuvės paviršius. Nuvalykite visus virtuvės paviršius – stalus, spinteles, rankenas, šaldytuvą, mikrobanginę, šiukšliadėžę, buities prietaisus, maišytuvus, šviestuvus ir kitus daiktus nuo riebalų ir papurškite tuos paviršius vandeniu su sidabru. Palikite išdžiūti ir džiaukitės savo švaria ir sveika virtuvės aplinka. Itin puikus sprendimas šaldytuvo, mikrobanginės dezinfekcijai – ne tik neliks patogenų, bet ir atsikratysite nemaloniais kvapais.

Taip pat nepamirškite, kad daugiausia patogenų virtuvėje kaupiasi virtuvės tekstilės gaminiuose, kempinėlėse bei šluostėse. Išskalbkite jas skalbikliu su nanosidabru ar NanoSilver muilu, kad apsaugotumėte save ir savo šeimos narius nuo patogenų.

Naudokite Silver Water savo vonios ir tualeto patalpoms dezinfekuoti. Švelniai nuvalytus ir nuriebalintus paviršius apipurškite Silver Water ir palikite nudžiūti. Vonioje ir tualete be klozeto, daugiausia patogenų kaupiasi paviršiuose aplink tualetą, ant plytelių, tualeto dangčio, tualeto šepečio, šiukšliadėžėse, ant įvairių rankenėlių ir spintelių.

Dezinfekuokite oro kondicionierius. Filtrai, esantys oro kondicionieriuose tiekia į patalpas išvalytą orą, tačiau paprasti filtrai nesulaiko visų nešvarumų ir patogenų. Dalis į kondicionierius patenkančių bakterijų, virusų ir grybelių gali patekti į kondicionieriaus radiatorių, kuriame jiems daugintis yra itin palankios sąlygos. Išvenkite į aplinką pučiamų patogenų, kurie patenka į žmonių kvėpavimo takus, dezinfekuodami savo oro kondicionierius.

Taip pat būtina dezinfekuoti dažnai naudojamus elektronikos prietaisus. Nuotolinio valdymo pultai, telefonai, ausinės, kompiuteriai, pelės, klaviatūros, laikrodžiai, laikmenos ir kiti elektronikos prietaisai dažnai būna pamirštami ir nevalomi, todėl ant jų sėkmingai kaupiasi bakterijos, virusai. Kartas nuo karto nuvalykite juos nuo riebalų ir papurškite Silver Water purškikliu.

Nepamirškite ir kitų paviršių bei daiktų, kurie dažnai naudojami – vaikų žaislai, raktai, akiniai, piniginės ir kiti dažnai čiupinėjami daiktai.

 

Sidabro vanduo – kaina internetu itin maža, palyginus su tuo ką gausite. Apsaugokite save ir savo artimuosius nuo ligų sukėlėjų pigiai, lengvai ir greitai. Tegu namai ne tik spindi švara, bet ir būna saugūs.
Jei nežinote, kurią švaros priemonę jums derėtų pasirinkti ar norėtumėte daugiau sužinoti apie Silver Water, aš su malonumu patarsiu ir parinksiu Jums geriausiai tinkantį variantą.

 

 

Meniu