Kanapių baltymų milteliai

PLANET HEMP SUPERFOOD apie save:

UAB „Allive Europe“ – užauginame daugiau nei 4000 ha ekologiškų pluoštinių kanapių ir perdirbdame virš 5000 tonų sėklų Europos ir Kanados įmonėse, esame didžiausia ekologiškų pluoštinių kanapių auginimo ir perdirbimo įmonė Europoje.

Mūsų ekologiškos pluoštinės kanapės užaugintos Baltijos šalyse be jokių herbicidų ir pesticidų. Siekdami tiekti tik aukščiausios kokybės, 100% ekologiškus produktus, užtikriname griežtą žaliavų ir gamybos kontrolę, kiekvieną partiją tiriame trečiosios šalies laboratorijoje – „Eurofins“ Vokietijoje, turime tvarų ir vieną iš moderniausių kanapgrūdžių perdirbimo fabrikų, įsikūrusį Voškonių kaime, Kauno rajone.

Mūsų AA lygio įvertinimo BRC sertifikatą turinti gamybinė bazė, naudoja tik žalią ir atsinaujinančią energiją, yra įsidiegusi pažangiausiausias pasterizavimo (Bactosteam) ir alergenų suvaldymo (Allergocatch) technologijas.

Kanapių produkcijoje nėra jokių konservantų, dirbtinių priedų, GMO ir glitimo.

Planet Hemp Superfood – augalinis funkcinis supermaistas, kuriame kanapės yra vienas iš pagrindinių ingridientų – „Tiny seed. Nutritional giant“.

Kanapes auginame Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Visos mūsų užaugintos kanapės yra organiškos. Auginame Finola (suomiška) pluoštinių kanapių rūšį.

PLANET HEMP SUPERFOOD

Kanapių sėklos yra ypač maistingos ir turi daug sveikų riebalų, baltymų ir įvairių mineralų.

Iš sėklų gaunami kanapių baltymų milteliai yra puikus būdas organizmą papildyti naudingomis medžiagomis ir mikroelementais. Juose gausu skaidulinių medžiagų, baltymų, ir yra Omega-3 riebalų rūgščių šaltinis.

Kanapių sėklos yra puikus baltymų šaltinis, nes daugiau nei 25% visų jų kalorijų sudaro aukštos kokybės baltymai, tad jie plačiai pamegti tarp vegetarų ir veganų papildyti racioną augaliniais baltymais

Meniu