Kanapių baltymų mišinys SUPER GREENS 280g

Planet Hemp Superfood ekologiškas kanapių baltymų mišinys Mix Super Greens skirtas glotnučių ir kokteilių gamybai. Sudėtyje yra spirulinos, kviečių želmenų, miežių želmenų, mėlynžiedės liucernos, chlorelių ir cinamono miltelių.

11,99 su PVM

Liko 6

Sudėtyje esantys ingredientai ne tik papildys mitybą augaliniais baltymais, bet kartu ir kitomis sveikatinančiomis medžiagomis.

Mėlynžiedės liucernos milteliai – Jose yra būtinųjų mikroelementų: kalcio, geležies, kalio, magnio. Taip pat mėlynžiedės liucernos sėklose gausu vitamino K (25% normos), daug ląstelienos, baltymų, skaidulinių medžiagų.

Spirulinos milteliai – Spirulina turi daug baltymų, B grupės vitaminų ir mineralų, taip pat geležies ir vario.

Kviečių želmenų milteliai, miežių želmenų milteliai ir chlorelių milteliai – Juose gausu chlorofilo, enzimų, vitaminų, amino rūgščių, antioksidantų ir mineralų, taip pat baltymų, skaidulinių medžiagų. Kviečiu, miežių ir chlorelių milteliai yra gerai pasisavinami ir lengvai virškinami. Dėl juose esančio chlorofilo, šie žalieji supermaistai turi savybę valyti kraują ir ištraukti iš kūno toksinus, tokius kaip sunkieji metalai, herbicidai, pesticidai. Chlorofilas taip pat padidina deguonies kiekį organizme ir skatina gerą virškinimą.

Rekomenduojama įsigyti kartu

Instagram

Kviečiu užsukti į AFTERGLOW Instagram paskyrą, kurioje dalinuosi, kaip išsirinkti sau tinkamas namų švaros, odos priežiūros priemones ar sveikatinančius mišinius iš siūlomo asortimento. Draugaukime!

Meniu