Supermaistas ir mišiniai

Nepavyko rasti.

Supermaisto milteliai

Posakis „esi tai, ką valgai“ vis dar aktualus ir teisingas. Neabejotina, kad tai, ką valgote, labai veikia jūsų sveikatą ir savijautą, bei odos būklę. Tam tikruose maisto produktuose yra taip daug baltymų, vitaminų ir antioksidantų, kad jie laikomi supermaistu. Ne nėra nauja mada, nes šie sveikuoliški supermaisto produktai naudojami šimtmečius kaip maistas ir vaistas visame pasaulyje.

Supermaistas gaminamas iš įvairių šaknų, lapų ir vaisių, kurie stiprina imuninę sistemą, kontroliuoja hormonus ir padeda kovoti su širdies ir kraujagyslių ligomis bei nutukimu. Dažnai girdimi itin teigiami atsiliepimai apie supermaisto naudą imunitetui, suteikiamą energiją ir švytėjimą organizmui.

Supermaisto mišiniai: kaip juos naudoti

Mišiniai miltelių pavidalu yra tokie maisto produktai, kurie dehidratuojami ir smulkiai sumalami į miltelius. Juos galima lengvai įdėti į kepinius, košes, kokteilius, jogurtus ir gėrimus. Miltelių forma išlaiko daugumą antioksidantų ir maistinių medžiagų ir yra paprastas būdas juos įtraukti į įprastą mitybą.

Tačiau ne visi milteliai yra savo savybėmis lygūs. Svarbu, kad jų paruošimas būtų tinkamas ir neturėtų jokių priedų ar perdirbtų ingredientų. Vartokite tik tokius, kurie yra šaltai spausti, džiovinti liofilizuojant ir ekologiški.

Supermaistas: mišinių rūšys

YourSuper.com mišinių visi ingredientai sertifikuoti kaip ekologiški, ne GMO sertifikuoti, be glifosatų, augaliniai ir be glitimo. Juose nėra saldiklių, stevijos, dirbtinių kvapiųjų medžiagų, užpildų, konservantų ar priedų. Visi ingredientai yra natūraliai išdžiovinti, kad būtų išsaugoti mikroelementai, ir prieš gaminant, gaminant ir po gamybos juos patikrina trečiųjų šalių laboratorijos, kad būtų užtikrinta, kad jie yra aukščiausios kokybės.

Anti-stress mišinys Magic Mushroom – tai mišinys sudarytas iš čaga grybo miltelių, kakavos, ašvagandos, reiši grybo miltelių, lukuma miltelių ir cinamonu. Jo tikslas išsaugoti sveikatą ir sustiprinti imunitetui, bei suvaldyti stresą.

Antioksidantų mišinys Forever Beautiful – tai mišinys sudarytas iš Chia sėklų, Acai ir Makai uogų, Acerolos vyšnių, Maka ir mėlynių miltelių. Šio mišinio tikslas pamaitinti odą iš vidaus ir turėti sveiką odą.

Priešuždegiminis mišinys Golden Mellow, kuris sudarytas iš ciberžolės, ašvagandos, imbiero, cinamono, lukuma miltelių ir pipirų. Mišinys padeda atsipalaiduoti ir pailsėti, bei numalšina stresą.

Taip pat yra daugiau kitų mišinių, kurie padės pagerinti sveikatą bei padės mažinti stresą. Supermaisto mišiniai internetu– įsigykite greitai ir lengvai.

Jei nesate tikri, kuris supermaistas Jums labiausiai tiktų ar norėtumėte daugiau sužinoti, su malonumu patarsiu ir parinksiu Jums geriausiai tinkantį variantą.

 

 

 

 

Meniu