Žvalumo mišinys POWER MATCHA 150g

Matcha su privalumais – energija ir žalumynai viename mišinyje!

Įveikite 15val (arba bet kada) energijos nuosmukį su vienu šaukšteliu šio žalio smegenis ‚aktyvuojančio‘ supermaisto mišinio. Jis 100% natūralus, ekologiškas ir dar skanus. Be to: šaukštelyje taip pat yra porcija jūsų kasdienių žalumynų! Ar tikrai dar reikia kavos?

28,90 su PVM

Reikia būti produktyviam bet negalite susikaupti? Išbandykite šį natūralų maistinių medžiagų turintį žalumynų ir smegenis aktyvuojančių supermaistų mišinį, kad reikalingomis valandomis optimizuotumėte savo dėmesį ir atliktumėte daug reikalingų darbų.

„Power Matcha“ mišinys yra puikus antioksidantų (ORAC 48128 μmol TE), chlorofilo ir kofeino (23mg / 5g) šaltinis. Mišinyje yra daug vitamino A, B1-7, B9, B12, E, K, geležies ir kalio.

Skonis: Šiek tiek saldus, žalios arbatos skonis.

Porcijos dydis: 1 arbatinis šaukštelis

Pakuotėje 30 porcijų, vienos porcijos kaina 0,96

Išbandykite kokteilio receptą: 1 arbatinis šaukštelis „Power Matcha“, pusė avokado, 2 datulės, pusė laimo, 200 ml augalinio pieno.

Rekomenduojama įsigyti kartu

Instagram

Kviečiu užsukti į AFTERGLOW Instagram paskyrą, kurioje dalinuosi, kaip išsirinkti sau tinkamas namų švaros, odos priežiūros priemones ar sveikatinančius mišinius iš siūlomo asortimento. Draugaukime!

Meniu